Sieć Współpracy i Samokształcenia Dyrektorów/Wicedyrektorów Szkół/Placówek

koordynator sieci

Maria Susidko

msusidko@pceik.pl


 


Sieć Współpracy  i Samokształcenia Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej 

koordynator sieci

Urszula Ewertowska 

uewertowska@pceik.pl

 

 

Sieć Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Języka Polskiego

koordynator sieci

Joanna Szczegodzińska

jszczegodzinska@pceik.pl

 


Sieć Współpracy  i Samokształcenia Nauczycieli Edukacji Regionalnej i Patriotycznej

koordynator sieci

Małgorzata Kozłowska

 mkozlowska@pceik.pl 

 

Sieć Współpracy  i Samokształcenia Nauczycieli Wychowawców

koordynator sieci

Ryszarda Wiśniewska - Paluch

 rpaluch@pceik.pl

 


Sieć Współpracy  i Samokształcenia Szkolnych Doradców   Zawodowych

koordynator sieci

Ryszarda Wiśniewska - Paluch

 rpaluch@pceik.pl

 


Sieć Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Przedmiotów Zawodowych

koordynator sieci

Anna Kocik

 akocik@pceik.pl

 

 


Sieć Współpracy    i Samodoskonalenia ds. Uczniów ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi

 

 

koordynator sieci

dr Lidia Sikora

 lsikora@pceik.pl


 Sieć Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Języków Obcych.

koordynator sieci

Marta Richter – Lesicka 

mrichter@pceik.pl   

 


 Sieć Współpracy  i Samokształcenia Nauczycieli  Matematyki 





Sieć Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Bibliotekarzy 






Sieć Współpracy  i Samokształcenia Nauczycieli wykorzystujących narzędzia TIK  


 koordynator sieci

Joanna Palińska

 jpalinska@wp.pl 



koordynator sieci

Jadwiga Maszorek

 olesnica@olesnica.dbp.wroc.pl



koordynator sieci

Stanisław Lota

 slota@pceik.pl